Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyomor, majdhogynem mellkas...

Gyomor, majdhogynem mellkas tájékon szorító érzés mire utalhat? Talán fekély? Evéskor általában megszűnik, de utána visszatér. Nem pontosan tudom behatárolni, de azt hiszem a gyomrom.

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen panaszokkal fordulj belgyógyászhoz. Sok minden lehet, ennyiből bármit is mondani felelőtlenség lenne.
2010. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmim volt,ez amolyan savval osszefuggo dolog,szinte amellkasodban erzed,ezt gyomoregesnek hivjak,en sem tudtam,hogy az ,mert nem konkretan ereztem ego erzest,csak szuro szorito fajdalom felet,remelem eltudsz menni hamar dokihoz,aki megvizsgaltat egy tukrozes is sokat kiderit,engem tukrozes utan tudtak kigyogyitani a betegsegembol,mert bevolt gyulladva gyomrom meg nyombelem 21/L
2010. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja es egy icipici mintat lecsiptek a gyomrombol,es kimutattak a helicobacter prylorit,es hanyingerem volt meg hanytam,neked van ilyen panaszod is?irj kerlek probalok segiteni(elozo vagyok)
2010. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szia!igen időnként hányingerem is van.......járok belgyógyászhoz,de szívproblémákkal nem ezzel...ez kb.1 hónapja kezdődött.a hónap végére van időpontom a belgyógyászhoz,majd mondom neki.az az igazság a tükrözéstől félek,annyi rosszat hallani róla..
2010. jan. 18. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
16éves vagyok,tavaly nyáron ugyanigy fájt azt hittem a szivem,de nem:)Minden féle orvosnál voltunk,nem tudtak semmit se mondani...semmi bajom azt monták!Majd később elmendtünk egy IRISZDIAGNOSZTIKUSHOZ és ő a szemem alapján sokmindent megmondott....részben hogy kezedeti gyomorfekélyem van vagyis sérült a gyomorfalam a túl sok savtol(pl.cukor bevitel)...annyit mondott...10napig lúgos ételt egyek pépesen !!!!semmilyen savas dolgot!!Teákat irt fel, talpmasszást(helyben)...tengeri só jót tesz ha kádban vagy fél órát.Majd 3hónap után visszamentem ujramegnézett....semmibajom mostmár a gyommrommal...
2010. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gyomorszáj probléma, talán reflux. orvost keress fel, addig meg amikor alszol, próbálj a jobbodon aludni, akkor a gyomorszáj felső helyzetbe kerül, és kevesebb probléma lesz vele. Hányingernél, egyéb gyomorbajnál is ajánlott.
2010. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyomorszorító érzés lehet gyomoridegesség is.
2021. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!