Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbeteg vagyok de egy...

Pánikbeteg vagyok de egy darabig sokat leszek egyedül, hogyan vészeljem át?

Figyelt kérdés
Eddig mindig voltak velem, figyeltek rám, nem szoktam meg hogy egyedül vagyok, szorongok, félek a helyzettől, mit tegyek hogy jobb legyen?
2014. szept. 1. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:

nem voltál vele orvosnál?

Épp tegnap néztem egy műsort hogy lehet a rohamot kikerülni.4ig beszívod a levegőt,7től kifújod.vagy olvass,hallgas zenét hangosan.nekem ez is bevált.

2014. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
voltam vele orvosnál, járok pszichológushoz rendesen minden hónapba! csak eddig tényleg soha nem voltam így hogy egyedül leszek sokat otthon... nyilván nagy változás lesz az állapotomat is tekintve, és nagyon félek miatta.
2014. szept. 1. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
én is pánikbeteg vagyok.verejtékezek,kimegy az erő a lábamból,összeesek.sokat járok egyedül vásárolni pl és ez valamennyit javított a helyzeten.de siófokon a petőfi sétányon még nem tudok végigmenni kísérettel sem
2014. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos nekem is hasonló problémáim vannak, nem tudom hogyan oldjam meg
2014. szept. 1. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!