Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a fejem, gyenge vagyok,...

Fáj a fejem, gyenge vagyok, nem tudok koncentrálni. Mi a bajom? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval tegnap a suliban mikor mentem fel a 3.emeletre hirtelen megfájdult a fejem....utána abbamaradt,de délután is fájt utána,apunak is fájt,mondom biztos valami frontot érzünk...ma amikor tesiztünk,belenyilallt a fejembe a fájdalom...utána abbamaradt de mikor leültem a terembe akkor is belehasított...Most délután meg csináltam palacsintát,de alig birtam a főzőlapnál állni,olyan gyengének éreztem magam....Meg egész nap fáradtnak érzem magam,közben az este 10-kor lefeküdtem,aludtam 9 órát!!!És félek hogy ha ez így fog folytatódni hogy gyenge leszek,nem tudok koncentrálni a tanulásra,fáj a fejem,akkor nem fogok tudni tanuli az iskolára és rossz jegyeket szerzek be...

Próbáltam az interneten is utána nézni,láttam olyanokat hogy lehet vérszegény vagyok,vagy magnéziumhiányos,vagy van ilyen edzés utáni fejfájás,ami lehet attól hogy melegben tornázunk és attól fáj a fejem...meg láttam elég rémisztőt is hogy lehet agydaganat vagy koszorúér bajok állnak a háttérben,de ilyenekbe nem is gondolok bele,remélem valami kicsi problémáról van szó...szóval így eléggé megijedtem hogy ez lehet agydaganatnak is az előzménye szóval inkább kiléptem abból az oldalból,és mondom inkább megkérdezem mamámat,de még nem írt vissza

Ja meg még az is van hogy állandóan rossz kedvem van...bár az lehet azért mert 2 barátnőmmel nem beszélek a suliba már 3 napja,pedig állandóan egy teremben vagyunk....hazajövök és mindig olyan rossz a kedvem..nincs kedvem mosolyogni se...



2014. szept. 3. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Vírus? Megfázás? Honnan tudjuk távolról...?
2014. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál sok-sok folyadékot, és kapjál be egy szem szőlőcukrot.
2014. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is voltak/vannak hasonló tüneteim. Az iskolakezdéssel jött elő, mondjuk én most kezdtem új suliba úgyhogy duplán stresszelek úgy az egész miatt. Nekem is rossz a kedvem, bár nem tudom ez mennyire köthető oda, nekem lehet, hogy azért mert félek az új osztálytól. Velem már volt ilyesmi akkor egy idő után elmúlt. Én is olvasgattam utána, de a rosszakra próbáltam nem gondolni. Lehet, hogy betudható az iskolakezdésnek. Mindenesetre ha a tünetek gyakoriak maradnak és nem áll a lehetőségek között az alváshiány, akkor érdemes lenne erről valakivel beszélned. Bár néhány esetben lehetnek ezek a depresszió tünetei. Nagyon szakdolgokat nem tudok mondani ezzel kapcsolatba. Nem hiszem, hogy ez a válasz sokat segített, de nem vagyok szakember.
2014. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes kommenteket,már aki értelmesen válaszolt!:)
2014. szept. 3. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!