Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kiégett a karom gennyedzik és...

Kiégett a karom gennyedzik és víz folyik belőle! Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval sikerült kiégetnem a bőrömet a karomnál cigicsikkel. Discoban buliztam és belementem egy cigarettázó emberbe. Teljesen tövig belém nyomódott a cigaretta. Fájdalmat alig éreztem mert nagyon sokat ittam, töményet és sört is. Azonban reggelre bepirosodott, felhólyagosodott. Most kicsivel nagyobb mint egy ötforintosnyi seb van a kezemen. Sárgás genny ürült belőle 2-3 napig, aztán most mintha kezdene megnyugodni de körülötte bőrpír van. Fájdalmam nincs, jelenleg azulenon (cickafarkfüves krém) kenőccsel kenem és használ. Gennyedzés, és víz folyása már megszűnt a sebből. Sárgás-fehéres plakk van a kezemen.


A kérdésem az lenne hogy egy égési seb ami nagyobb mint egy ötforintos de kisebb mint egy 10 forintos mikor gyógyul meg teljesen??


Illetve marad esetleg utána valami nyom vagy heg? Mert nem szeretném ha sokáig ilyen ronda seb lenne a bőrömön!!!Válaszát előre is köszönöm



2014. szept. 5. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Néhány hét alatt gyógyul (mert mélyen károsodtak a szövetek) és pár évig biztosan megmarad a helye.
2014. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!