Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Furcsa lüktető érzés a gyomors...

Furcsa lüktető érzés a gyomorszájnál vagy mellkasban. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
3 napja elkezdett tikkelni a szemem, aztán ilyen fura ideg vagy izom rángások jöttek már a mellkasom alsó részébe is középen. Először arra gondoltam, hogy biztos az antibiotikumtól van amit szedek (1 hete nyirokcsomógyulladásra írták fel). A betegtájékoztatón ilyen jellegű dolog nem volt felsorolva, csak annyi, hgy idegrendszeri problémákat. pl: túlmozgást, görcsrohamokat okozhat. Már 2 napja nem is vettem be mert pont elfogyott.. Azonban ez a furcsa lüktetés olyan mintha "valami" mozogna a mellkasomban, vagy mintha buborékok lennének ott. Valójában nem tudom eldönteni, hogy ez most érlüktetés, izom vagy ideg.. Kis kiterjedésű, sokszor a kezemmel is érzem a bőröm alatt ahogy erőset lüktet. A dolog érdekessége, hogy napközben amikor jövök-megyek ezt nem érzem. Állva abszolút nem, ülve nagyon ritkán és fekve helyzetben a legrosszabb.. Amint lefekszek elkezdi.. Hozzátenném, hogy tavaly voltam mellkas röntgenen és hasi ultrahangon is, minden tökéletes lett. Volt már valakinek hasonló? ittam már magnéziumot is,hátha .. de eddig sokat nem éreztem.Volt refluxom egy időben, és mostanába is érzem hogy sok a gyomorsavam..lehetséges, hogy az is közrejátszik?

2014. szept. 11. 13:18
 1/2 Neotran válasza:
Hello! Jó kérdés, ha tudod már rá a választ akkor kérlek mondd el. Ugyan ez a problémám. Kellemetlen érzés.
2019. júl. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen és akkor jelentkezik ha kifáradokl. De nem mindig de magatol is elo jon neha es mar kezd idegesiteni es nagyon rosz erzes fileg mikor fel erosodik
2021. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!