Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitcsináljak ha 172 cm-vel 87...

Mitcsináljak ha 172 cm-vel 87 kg vagyok 24/L és tudom hogy kövér vagyok de a pasim imád így, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem szeretem hogyha lehajolok a gatyámra lóg a hasam meg nem csak akkor...De a pasim imád így és aztmondta nem is lenne jó ha vékony lennék ő rajta amúgy csak egy kicsi felesleg van. És amúgy egy ideje direktbe még visz sokat étterembe is visz és sokat kajálok. És imádom őt és attól félek hogy ha lefogynék nem szeretne annyira vagy nemis tudom. És nekem ő az életem. És teljesen rajta van ezen a kaja dolgon most és keresi az egészséges kajákat, és azokat esszük

2014. szept. 12. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret akkor úgy is szeret... És nem kell csontsoványra fogyni, hanem az egészséges testsúlyt elérni. Ha jót akar neked, elmentek együtt sportolni. Ha szeret, az egészséged fontosabb neki, mint a "perverziója"...
2014. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy hasfal erősítő torna nem ártana. Ha most lóg, mi lesz később? Csomó eszköz van amivel tudod erősíteni. A legegyszerűbb két vödör vizet emelgetni.
2014. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval tetszik ha egy pasi "hízlal" :))))))

mmmm....:))))

2014. szept. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi lesz, ha ez a pasi elhagy? Azt fogod mondani, hogy előző pasimnak tetszett, hogy ilyen dundi vagyok?
2014. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!