Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 167 cm vagyok és 83 kg, kövér...

167 cm vagyok és 83 kg, kövér vagyok? Mer sokan mondták hogy fogyhatnék de én szeretem magam így.

Figyelt kérdés
Viszont azóta mióta pestre költöztem lettem 83 kg és amúgy 60 körül voltam és ez volt kb 4 hónapja ez lehet a gyorsétteremtől?

2014. szept. 12. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel majdnem egymagas vagy velem (3 centivel vagy magasabb) és majdnem 30 kilóval vagy több, igen, kövér vagy.

Az rendben van, hogy szereted magad, de az egészségedre nem gondolsz?


Ha azokat a szemeteket eszed, akkor miért csodálkozol? Az csak még inkább rátesz egy lapáttal az egészség romlására, ha szerencsétlen vagy, egy vastagbélrákot is összeszedhetsz tőlük.

2014. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Itt ki tudod számítani,és van táblázat is.

[link]


De szerintem a 83 az sok a 60 meg ideális.

2014. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az a heyzet hogy nincs időm mást enni nincs időm főzni mer egésznap csak dolgozok...mit ajánlatok?
2014. szept. 12. 18:33
 4/9 anonim ***** válasza:
4 hónap alatt felszedtél 23 kilót?!!! Ez borzasztóan sok ilyen rövid idő alatt. A súlyod önmagában is sok, de a hízás üteme még ijesztőbb, mert ha így folytatod, az év végére meghaladod az egy mázsát!
2014. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ha a tükörbe nézve nem látod, akkor nézd meg őket, a képek magukért beszélnek.


Lehet a sok szemét kajától, keress más megoldást az étkezésre. Már a menza is előrelépés a mekihez képest.

2014. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Fizess elő Interfood-ra vagy valamire, ami normális, nem ízfokozókkal dúsított szénhidrát, nulla tápértékkel.
2014. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szeresd magad az nagyon fontos.:)

Viszont ahogy előttem is írták az nagyon sok felesleges kilót felszedtél rövid idő alatt. Rengeteg ételkiszállító cég van, ha nincs időd főzni. Helyedben valamit elkezdenék sportolni is.:)

2014. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, kövér vagy, mert zabálsz.
2015. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ajánlom a 90 napos diétát, de ha nincs rá időd reggel készíts magadnak gyümölcs vagy zöldségturmixot , nagyon laktató, gyorsan kést van, és egészséges, próbáld mellőzni a gyorskaját, az talán megoldás lehet hogyha egészségkonyhára vagy ilyen helyekre befizetsz, és mondanom sem kell, hogy egy rakás akaraterő kell hozzá, egyébként a google a barátod, keress rá és sokkal több segítőkész dolgot megtudtatsz, sok sikert!
2015. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!