Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni a kényszergond...

Mit lehet tenni a kényszergondolatok ellen? Ki lehet gyóhyulni belőle? Milyen gyakori ez az embereknél?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 15:31
 1/5 anonim válasza:
100%

attól függ milyen kényszer gondolatok

írd le bővebben

2010. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Másra gondolni kényszeresen...:)
2010. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb egy órája írtam ki ezzel kapcsolatban kérdést.

Én ezzel küzdök. Viszonylag gyakori, a lakosság 2-3%-a szenved ilyesmitől. Kigyógyulni pszichológus, pszichiáter, esetleg kineziológus segítségével lehet.

Légyszi írd le bővebben, hogy neked milyen kényszergondolataid vannak!

2010. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gyakori gondolataim közé tartozik pl:nem szeretem a barátnőmet mikor igen!odáig vagyok érte,akkor hogy elakarom hagyni mikor eszem ágába sincs!akkor ismételgetések!olyan mint ha meg akadna a film és egy adott dolgot töbször elismételek pl!jo ez a film jo ez a film ilyenek!már egy jó ideje küzdök ellenük!akaratom ellenére rám törnek a gondolatok!
2010. jan. 19. 15:51
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképp el kellene nézned egy pszichológushoz vagy pszichiáterhez. Főleg, ha ennyire aggódsz miatta, már csak a megnyugtatásod miatt is érdemes. Itt erre nem fogsz konkrétabb választ kapni. Ha mész orvoshoz, vigyél magaddal egy ismerőst, mert lehetnek olyan "tünetek" is, amik neked fel sem tűnnek esetleg. Mindenesetre jobbulást ;)
2010. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!