Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tetanusztól lumbágó vagy isiász?

Tetanusztól lumbágó vagy isiász?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szögbe léptem, megkaptam a tetanuszt. A tetanusz helyén pirosodás, kisugárzó fájdalom és egyebek voltak, szerencsére ezek valamilyen szinten csökkentek, a pirosodás megszűnt, viszont maradt a derékfájdalom, ami a derekamból indulva a térdemig nyíllal néha, gyengének, erőtlennek érzem azt a lábamat, de ez az oltás után pár hét óta alakult ki, és bár ez az érzés gyengült, jelenleg is eléggé kellemetlen, nagyon sokszor meg kell kapaszkodnom valamibe, ha elgyengül a lábam.

Ma voltam dokinál, azt mondta, hogy lumbágóm van.

Nem erőltettem meg magam az oltás óta, vigyáztam magamra.

A mellékhatásokba nem volt sehol sem leírva, hogy ilyenek kialakulhatnak, viszont tény, meg van említve, hogy ritkán izomfájdalom is kialakulhat.



2014. szept. 15. 19:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!