Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel ébreszted fel magad...

Mivel ébreszted fel magad reggelente, hogy ne légy délre már fáradt?

Figyelt kérdés

Kávétól, energiaitaltól csak bealszok, gondolkodtam a reggeli tornán, de alig bírok 6:40 kor is kikelni, nem, hogy 6kor,hgy ilyesmire legyen időm.

Aludni alszok eleget ilyen 8 órát átlagban.



2014. szept. 17. 23:06
 1/2 anonim válasza:

Ez egy jó kérdés. Engem is foglalkoztat mostanában. Ha jól számolom 22 óra magasságában fekszel le (6 órai kelésnél). Ez elviekben elégnek kell lennie,bár sok mindentől függ.

Hány éves vagy?

Könnyen elalszol?

Az éjszakát végigalszod?


Ha hétvégén addig alszol amennyit akarsz, akkor nem vagy álmos? Ha igen, az hány óra szokott lenni?

2014. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

23 éves, lány, változó,h könnyen alszok-e el. Illetve éjszaka felkelek, de azelőtt is felkeltem, mégis pihent voltam.

Mondjuk lehet vashiányom van, tervezem, hogy a hetekben elmegyek egy vérvételre.

Na és veled kedves válaszoló mi a helyzet?

2014. szept. 18. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!