Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 25 évesen egyszál bél vagyok,...

25 évesen egyszál bél vagyok, van még rá lehetőségem, hogy izmos legyek táplálékkiegészítők meg egyebek nélkül?

Figyelt kérdés
170 centi és 52 kiló vagyok, ha elkezdek edzeni a testtömegem is növekedni fog? Nem akarok kétajtós szekrény lenni, csak elég görbe vagyok, már kihúzni is alig tudom magamat, olyan 165 centinek nézek ki emiatt, szeretném ha javulna a tartásom is, jobban érezném magamat a bőrömben. Mire kell odafigyelni?

2014. szept. 17. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan emberről még nem hallottam, aki rendes edzés és evés mellett ne tudott volna izmosodni. (Persze nem hallottam mindenről. De ha van is ilyen, igencsak extrém eset lehet.)

Megpróbálni mindenképpen érdemes :)


A testépítő site-okon mindenféléket le szoktak írni, jótét lelkek még a fogyókúrás topikban is linkelnek testépítős dolgokat, de leginkább a Sport, mozgás témakör Testépítés szekcióját ajánlom, oda illik a kérdésed és sok hozzáértő segítőkész ember van arra.

Nyilván többlet kalóriára és rendes mennyiségű fehérjére van szükséged, tipikusan szénhidrátot is erősen szoktak tolni, de ha ez nehéz, csökkentheted, miközben több zsírt eszel.

A táplálékkiegek pedig nem az ördögtől valók, persze jó minőségű kell. A fehérjepor pont olyan étel, mint amiből van, csak kiszedték neked a zavaró tényezőket (pl. tejcukor). Emiatt jobb, ha nem tejbe pakolod, hanem vízbe. De természetesen nem kell ilyet sem fogyasztanod, sokaknak könnyebb és olcsóbb, de Te nem hatalmas akarsz lenni, csak normálisan, izmosan kinézni :D Simán meg tudod tenni normális ételekkel is.

2014. szept. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha görbe vagy és kihúzni sem tudod magad, akkor azonnal fordulj orvoshoz! E mögött valamilyen betegség is lehet. Gyógytorna mindenképpen kellene, azzal lehet legjobban javítani a tartást, meg pszichiáterrel, mert sokan lelki gondok miatt "roggyannak meg".
2014. szept. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ki tudom húzni magamat, de a hátam görbe!
2014. szept. 20. 13:45
 4/4 robi22 válasza:

Nincs lehetetlen ha fejben eldöntesz valamit! 1, ha tényleg izmos akarsz lenni a következö: 1) Menny ortupédus hozz elösször. 2) mindennap edz 3) egy nap egyél többször keveset 4) egy nap: 40 felűlés 20 guggolás 5) Eés a legjobb

egyhelyben ugrálás 10 percig, ugrálás közben kar lenditések 15 perc guggolás 10 utána 20 felűlés és ennyi...


ezeket ha megteszed legalá.. 2 hónapig meglátod mi lesz az eredménye! De emelett javasolnák egy ortopédust is hisz őket pont az ilyen dolgoktra találták fel! :) ;)


Utolag: Nézz sok motivácios videot! Sok sikert kívánok! Kitartást!

2014. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!