Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnaposság esetén reggel...

Másnaposság esetén reggel miért rossz begubózni? Folyt lent.

Figyelt kérdés

Nem tudtam máshogy megfogalmazni a kérdést.

Tegnap besöröztem,nem padlóra,de volt bennem.

Reggel 6-kor felébredtem,a munka miatt megszoktam,és gépezni kezdtem,elhúzott függöny mellett a sötétben.

Egyre rosszabbul voltam,mire összeszedtem magam,és elmentem vásárolni,kimentem a fényre és a levegőre,emberek közé,ami azt eredményezte,hogy jó kedvem lett,még az itthoni tennivalókhoz is megjött a kedvem.

Kicsit azért féj a fejem,de kibírom.

Azt vettem észre,hogy a számítógépezés amúgy sem jó sokáig,de ilyenkor aztán a legrosszabb...

Mitől van ez?Pszichológia,biológia,kölső behatások?



2014. szept. 20. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel elkezdtél mozogni az alkohol bomlástermékeit (amitől xarul voltál)gyorsabban tüntette el a szervezeted.
2014. szept. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert amíg iszol, nyilván jó kedved van. Másnap az agyad "visszaveszi" az előző napi vidámságot (boldogsághormont), amit felhasznált. Ez mindenkivel így van, velem is. Remélem érthető, máshogy nem tudtam megfogalmazni. :)
2014. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!