Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet, hogy néha 9-10...

Hogy lehet, hogy néha 9-10 óra alvás után is fáradt vagyok, néha meg elég 4-5 óra is?

Figyelt kérdés

Az való igaz, hogy az utóbbi főként akkor fordul elő, amikor előző nap nem dolgozom és tudok pihenni, de volt már rá példa hétköznap is.

Ma is a második eset van, éjfélkor feküdtem le és már 4 óta fenn vagyok. Máskor meg átpihent nap után is tudok 8-9 órát aludni.

Nem élek túl stresszes életet, legalábbis nem jobban, mint bárki más.


Mi lehet az oka?

20/F



2014. szept. 24. 05:08
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom de én azt vettem észre hohy ha este 7-kor fekszek le aludni azt alszok 9 órát akkor fárattabban kelek fel mint ahogy lefeküdtem. Ha meg csak 9 óra körül vagy még utána fekszek le akkor meg kipihentebb leszek...
2014. szept. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
elég a 4-5 óra is , nem szükséges a 10 óra alvás mert túlságosan kipihent lesz a tested és ettől érzed magad fáradtnak , viszont ha csak annyit alszol ami épp elég , akkor kipihentnek érzed magad , és kipihent lesz a tested , bocsi a rossz fogalmazásért , de remélem a lényeget érted.
2014. szept. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok. Későn fekszünk 11 fele. Ha hétkor kelek (igaz sokszor nehezen, mert amúgy imádok aludni) akkor nem vagyok fáradt, ha meg alhatok 9-ig akkor egész nap hulla vagyok. Fene tudja miért van ez...
2014. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!