Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire fáradt?

Figyelt kérdés
10. évfolyamba járok egy eléggé erős gimnáziumba emelett pedig heti 4 kézilabdaedzésre plusz egy mecsre járok. A napok kb annyiból áll hogy felkelek 6:15-kor iszom egy kávét 14:45-ig suliban vagyok onnan egyből megyek tovább edzeni és 19 órára érek haza, olyan 1 óra mig eszem és letusolok és 2 órát tanulok fél óra mire elpakolok holnapra edzéscucc+suli. Kb 7,5-8 órat alszom de van hogy olyan fáradt vagyok hogy hagyom a tanulást és egyből elalszom, de igy is majd összeesem másnap. Hétvégenként ha nincsen mecsem 22-kor fekszem és 8-kor kelek kávét iszom ebédelek és visszafekszek aludni és ilyenkor 3-3,5 órát szoktam de ez sem pihentet ki így felkelés után még egy kávét iszom. Nincsen valami ötletetek hogy mit csináljak hogy kipihenjem magam? Persze nekem segít a napi 2-3 kávé de nem hiszem hogy 16 évesen erre lenne szükségem. Tippek??

2014. febr. 9. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg D-vitamin hiányod van.
2014. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!