Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális ez megfázás esetén,...

Normális ez megfázás esetén, hogy majd kiugrik a szívem?

Figyelt kérdés
Már úgy érzem kezdek belőle kilábalni, de még sokat köhögök és teli az orrom váladékkal. De a legzavaróbb, hogy erőm az továbbra sincs, ha kicsit mozgok, úgy érzem kalapál a szívem, olyan, mintha futottam volna. A fejem is majd szétmegy már a köhögéstől reggelente és úgy érzem a szívemet is megterheli a köhögés, pedig már szakadozik. Másoknál is ez így zajlik le?
2014. szept. 26. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A fejem és a halántékom tegnap már nekem is fájt a köhögéstől, de a szívemmel nincs gond, egyszer-kétszer éreztem ilyen túldobbanást, de mást nem. Szerintem ezzel nem ártana hétfőn elmenned orvoshoz, ha nem múlik.
2014. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul az ilyen, normális. Ameddig gyenge vagy, addig feltétlen pihenni kell, nehogy szövődmény legyen.
2014. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen normális
2014. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha influenzás vagy, akkor minimum 2 hét kell a teljes gyógyulásig, nagyon legyengíti a betegség az embert, főleg ha magas lázad is volt.
2014. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Első nap volt csak hőemelkedésem. Már már volt olyan nap, hogy azt hittem elmúlt, aztán megint úgy érzem, hogy az egész fejem teli takonnyal.
2014. szept. 26. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, pár nap után azt hittem vége, azután kezdődött előlről nátha és köhögés.
2014. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!