Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csak szerintem túl értékes a...

Csak szerintem túl értékes a hétvége ahhoz, hogy azt pihenéssel töltsük el?

Figyelt kérdés
Mikor pl. péntek este sokáig fennmaradok,jól esik elaludni,de mikor szombaton felkelek,mindig olyan rossz érzés fog el,hogy ezek elpocsékolt pillanatok voltak az életemből,amiket szabadon kitudtam volna használni. Mit gondoltok erről?

2014. szept. 28. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez teljesen. Pénteken vagy 2-ig fent vagyok, viszont én szombaton a nappal kelek, 7-kor már teljes erővel mászkálok :D. Igen, én is elvesztegetett időnek érzem a hosszú alvást.
2014. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én imádok pihenni hétvégén. Aktív pihenéstől ugyan jobban érzem magam (fizikailag), de ma pld. tv nézős, főzős, pakolászós nyugis nap volt. Ilyen is kell. :)
2014. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gömbicica ***** válasza:

a jó alvást sose bánd meg. pihen a tested, a gondolatid addig sem pörögnek minden felé.

kell a pihenés.

semmilyen pillanat nem elpocsékolt. A testednek szüksége volt erre a plusz pihenésre. ha nem kellett volna kirugott volna az ágy magától )

2014. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy hétköznap sokszor csak 6-7 órát alszok, így szeretek hétvégén lustálkodni.


Magával az alvás résszel nincs bajom, de az itthon ücsörgéssel már annál inkább.

2014. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hétvégén nem tudod bepótolni a hét közben kihagyott alvást, de jól esik kicsit lustálkodni. Én is szeretek reggel kelni, és nem délelőtt vagy délben.

Ma én például kimostam egy adagot, elmentünk sétálni a férjemmel, néztünk filmet együtt, puzzle-t raktam ki.

2014. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva érzem.:) Hétvégén jól esik egy kis "nyugi-bugi", de hétfőn azért jó visszaállni a rendes kerékvágásba.
2014. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!