Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A mai buliban és az elmúlt...

A mai buliban és az elmúlt három hétvége során több, mint 80 szál cigit elszívtam, nem szoktam cigizni, lehet valami bajom? Többi lent

Figyelt kérdés
Amióta így véget ért ez a buli sorozat azóta egy folytában köhögök és fáj a torkomnál a gége körüli rész, azt szeretném kérdezni,hogy általánosságba lehet-e valami komolyabb bajom gégerák vagy ilyenek ?

2014. júl. 7. 03:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves vagy kisfiam? Ezek a bajok tóbbéves aktív dohányzás után jelentkeznek, nem pár szál után.
2014. júl. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
igen. az a bajod hogy nagyon hülye vagy.
2014. júl. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Persze hogy faj a torkod, hiszen irritalja a torkodat a fust, es a benne levo karos anyagok. Viszont hogy mar 3 hetvege utan kohogsz az nem szokvanyos, valoszinuleg slejmed is van akkor.

Ha szerencsed van nem lesz semmi maradando ezek utan, a tunet is enyhulni fog idovel.

De a dohanyzast felejtsd el, nincs egyetlen egy pozitivim sem a bagozasban. Mondom ezt ugy hogy 4 evig en is dohanyoztam.

2014. júl. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár nap után nem javul menj el orvoshoz.
2014. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
jót nem tesz az biztos, de én naponta 40 szálat szívok szerintem ezt az egyszeri alkalmat túléled :)
2014. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nos, a koromat nem fogom közzé tenni ,de nem fogok felvágni a tudásommal,de azt tudni kell ,hogy nem vagyok teljesen hülye. Tiszta idegben vagyok,hogy lehet-e valami bajom, ilyen téren nem vagyok valami okos mármint a dohányzás és annak számos következménye terén...De azt tudni kell, hogy amióta cigiztem első hétvégén 20-30 szál körül azóta köhögök ami körülbelül elmúlik szerdára. Szóval a kommentek alapján ez jó jel. Remélem nem lesz semmi bajom köszönöm a gyors válaszokat! :)
2014. júl. 7. 23:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért köhögsz mert a tüdődet, a torkodat és a nyálkahártyádat az egész légzőrendszeredben konkrétan egy sokkhatás szerű füstmérgezésnek teszed ki az ilyen particigizéssel. A köhögés jó, így szakad fel a cucc amit leszívtál a tüdődbe. Amujgy a torkod azért fáj, mert a füst nemcsak irritálja hanem szárítja is a torkot.

Nem lesz semmi bajod, köhögd ki magad, ha fáj a orkod igyál rá teát :)

2014. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Esküszöm , oly mértékben megkönnyebbültem hála neked utolsó válaszoló,hogy szinte könnybe lábadt a szemem . Nagyon hálás vagyok a kielégítő válaszért. Jó éjt ! :)
2014. júl. 9. 00:01
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

utolsó vagyok, nincs mit:D

Nem mondom h veszélytelen ez a cigizés, mert mindent irritál amivel lélegzel, sőt lehet h a nagy partizások után egy napig a szagokat is gyengébben érzed, de ez belefér azt hiszem. amugy 3 hét után nem lehet gégerákot kapni, jól és nézne ki, én akkor már kb 120 gégerákon lennék túl meg 50 tüdőrákon... ööö aha :D

2014. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó végül is van benne valami :D
2014. júl. 14. 01:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!