Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mekkora gáz, hogy huszonévesen...

Mekkora gáz, hogy huszonévesen az alkohol megoldásnak látszik?

Figyelt kérdés

Nagyvonalakban: 22, egyedül él, nagy felelősség a munkában, szar a kapcsolat a családdal, nem igazán vannak barátaim, komoly barátnőt dobtam egy plátói szerelemért, ami azóta is nyomaszt + nyomaszt még megannyi szarság, amit elkövettem: legyen az törvénytelenség, vagy egyszerűen gonoszság mások ellen.


Nem tartom magam rossz embernek, egyszerűen leszaladtam a jó útról. Szeretném, hogy szeressenek, hogy valakinek fontos legyek, hogy úgy szeressen valaki, ahogy én vagyok képes erre. Tűzbe mennék azokért, akik fontosak, de nem érzek viszonzást, senkitől. Napi szinten iszok, nem részegedek le, de csak ez lazít el. Próbálkoztam sok mindennel... kutya, sport, zene, autózás, lógás a haverokkal, de a pia maradt a végére. Magányos vagyok, amitől szenvedek, de sokszor meg pont erre vágyom. Az egyedüllétre...

Nem látom a dolog végét... lesz, ami kiránt ebből, sodródjak nyugodtan, vagy kéne tennem valamit?


2014. szept. 29. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre. Nem mi fogunk kihúzni innen távolról. Ha inni akarsz igyál, te vagy a döntéshozó
2014. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez oké, de jó döntés ez? :/
2014. szept. 29. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:

az alkoholt megoldásnak látni minden korban "gáz", az alkohol nem megoldás, hanem egy kemény drog és a napi szintű ivás pedig függőség, képzeld el, hogy a végén te is ott fogsz járni, ahol a heroin függők!

nem azt mondom, hogy egyáltalán ne igyál, de csak ritkán és mértékkel. inkább keresd meg életednek azon részeit, ahol úgyérzed félrecsúszott és próbáld meg helyre hozni :) hidd el sokkal jobb érzés, mint az alkohol hamis boldogságában élni

2014. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre csak két idézetet tudok mondani:

Az alkohol nem oldja meg a problémákat- bár a tej sem.

Az alkohol nem ad választ a kérdésre, de elfeledteti a kérdést.

2014. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ettől sokkal közhelyesebb a sztori. Másfél éve egy lány után sírok, és valóban mindent megtettem és persze, ha ő akarta volna minden másképp alakult volna... Én egyedül kevés vagyok, megoldok mindent, de ez ilyen félember szitu...
2014. szept. 29. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!