Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Műtét utáni elfertőződött...

Műtét utáni elfertőződött sebgyógyulás?

Figyelt kérdés

2 hetes a sebem, kb 20cm a heg gyönyörűen gyógyul, de van egy kb 5cmes szakasz ahol elfertőződött, :(

2 hete ugyanolyan a doki azt mondja begyógyul majd elég naponta átkötni, de szerintem nem :(

Mi lesz velem? nagyon el vagyok keseredve..



2014. szept. 30. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem szoktál tenni rá valamit? Én műtéti sebre Reseptyl urea sebhintőport szórtam, de jó még az Alsol antibiotikumos kenőcs vagy ezüstkolloid spray, az is fertőtlenít, vagy gyógyszertári alkohol.
2014. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
betadinnal fertőtlenítem, kötözöm, de egy picit sem indult meg a gyógyulás, ezüstkolloidot most vettem
2014. szept. 30. 20:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Varrva van?

Vagy már kivették a varratot?

2014. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igazából azt mondják, ne érje nedvesség, ezért használtam én sebhintőport.
2014. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A seb a hasadon van?

Császármetszés volt?

2014. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
még benne van a varrat igen, jövőhéttől szedi ki az orvos, de váladékozik, véres kicsit a betadinozástól nem gyógyul , nem tudom mit tegyek tényleg már :(
2014. szept. 30. 20:36
 7/12 A kérdező kommentje:

nem egy karműtét autóbaleset után maradt vissza csúnya volt és megcsináltattam szépen, de azon a részen nem akar gyógyulni egyszerűen... sebhintőport nem merek mert még be van kötve és félek h kötözésnél leszedném a varras sebet , akkor azért nem gyógyulna be... nem sajnáltatni akarom magam, de ma reggel megláttam h semmit nem gyógyult és majdnem elájultam, szó szerint

:( csak a pánik szerintem, nem tudom mi lesz :(

2014. szept. 30. 20:38
 8/12 A kérdező kommentje:
azért jó h erre senki nem tud válaszolni :(
2014. szept. 30. 21:11
 9/12 anonim ***** válasza:
én váladékozós sebre nem kennék semmi nedveset, nem értem mi a baj a sebhintővel, de te tudod.
2014. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát kell hozzá azért türelem is -

Ha gennyedzene, lehet kéne antibiotikum is

2014. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!