Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reflux nem hasznal semmi?!

Reflux nem hasznal semmi?!

Figyelt kérdés
3Eve vagyok refluxos. Eleinte kicsit hasznalnak gyogyszerek aztan semmi. Szedtem mar quamatelt pantoprazolt. Most rabeprazolt de mintha nem szednek semmit. Holnap fogy el. Gondolkozok elmegyek egy gastroenteroligushoz maganrendelesre. De 2hetig nincs most idom. Ha veszek quamatel minit azt szedhetem.addig? annyira rossz h nem akar elmulni......

2014. okt. 13. 09:06
 1/5 Kulcsos7 ***** válasza:

A quamatel mini elég gyenge.

Szódabikarbóna ha nagyon mar, az a legjobb!! és azonnal hat. Én mindíg tartok magamnál.

2014. okt. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem mar sztem felmarta torkom.....
2014. okt. 20. 12:23
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor vízbe keverd bele, és úgy idd meg. Nagyon szar lesz, mert "több"-et nyelsz le, de úgy kevésbé teszi tönkre a torkod, és a gyomrod, meg mindened.
2014. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kulcsos7 ***** válasza:

Igen úgy is jó ahogy az előtem író mondja, sőt úgy egészséges is!

A nátrium-hidrogén-karbonát jó a szervezetnek.

2014. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy:

Van olyan lehetőség is, hogy vannak patikák, ahol lehet kapni tablettába sűrített, összenyomott szódabikarbónát, aminek a neve Sípszóda.

Nagyon kevés patikában van, de online meg tudod rendelni. Ez nem teszi tönkre a torkod, mert egyben nyeled le, vízzel le tudod öblíteni, és az ízét sem igazán érzed, mert nem por, ami elhullik mindenfelé a szádban, és plusz, hogy C vitamin is van benne.

Én mondjuk gyógyszertári szódabikarbónát eszem, az általam már említett vizes módszerrel, mert egy ideje nem kapok gyógyszertárakban sípszódát.


Itt nézhetsz utána az árnak, stb.:

[link]

[link]

[link]


3-as voltam.

2014. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!