Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék, ha érzékeny...

Mit tehetnék, ha érzékeny vagyok az időjárás változásra?

Figyelt kérdés

Egy ideje abban a tudatban vagyok, hogy a melegfrontot és az erős kettős fronthatást nem bírom. Viszont ma is voltak tüneteim, pedig nincs is front.


Még azt is nehezen viselem, amikor reggel van 15 fok és délutánra meg hirtelen 25-30 fok lesz.

Nem tudok koncentrálni és egész nap nyomottnak érzem magam. Ma már ebből a munkámban is ejtettem hibákat, mert figyelmetlen voltam.


2014. okt. 16. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Más is így van ezzel. Attól, hogy nem mondják a meteorológusok, még lehet fronthatás valahol, amit megérzel. Énrajtam annak idején röhögtek a kolléganőim, amikor azt mondtam, hogy én nem érzem a frontokat. Azt mondták, hogy lehet, hogy én nem érzem, de ők észreveszik rajtam.
2014. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te mit teszel, hogy jobb legyen a helyzet?
2014. okt. 16. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon megvisel a front vagy időjárás változás. Én ilyenkor valami cukrossal próbálom felpörgetni magam. Mostanában használom még a Béres antifront cseppet, ami szintén segít.
2014. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!