Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mostanában féladagokat eszik...

Mostanában féladagokat eszik csak a kutyám. Lehet érzékeny az időjárás változásra?

Figyelt kérdés
Időnként csak fél adagokat eszik. Amúgy nem levert, élénk, olyan mint máskor. Amúgy sem egy nagy darab kutya, de ha lefogy, akkor elfújja a szél. 1,5 hete voltunk orvosnál, akkor még nem volt kutya baja sem. Pisi, kaki is rendben van, már a szeme is meggyógyult. Nyáron szokott ilyen keveset enni a meleg miatt, de most még hideg van. Kullancs sem volt benne már vagy 9 hónapja. Érdemes lenne vérvételre vinni, vagy még várjak egy kicsit, hátha visszaáll. Annyi változás történt a kis életében, hogy úgy kb két hete (5 hónap után újra) egyedül van nap közben. Lehet, hogy boldogtalan és azért nem eszik már úgy? Bocs a sok szövegért, meg a hülye kérdésekért, de nem tudom mire gondolhatnék. Tapasztalatok valakinek?
2012. márc. 6. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk van hogy akár egy napi étkezést is kihagy aztán következő nap behozza!

Egyébként a mi kutyánk is idővel kevesebbet evett.

Hogy nagyon egyszerűen írjam le:

Az ember akkor eszik amikor akar, a kutya akkor amikor éhes...(vagy persze ha a gazdi eteti nasikkal de azt nem venném ide)


Én nem aggódnék amíg nem fogy le gyanúsan! Lehet hogy így érzi jól magát!

2012. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok, de hogy ennyire ne legyen éhes annak ellenére, hogy órákat rohangál a szabadban:) Nasit nem szokott kapni csak ha gyakorlás van, vagy tanítom valamire. De az a hivatalos napi étkezés után szokott lenni. Hát remélem akkor, hogy csak nem éhes. A mi kajánkról álmodozik talán:D
2012. márc. 6. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Tüzelés-időszak van, most az én kutyáim is alig esznek és nem betegek! Már vagy 1 hete ezt csinálják, de 2 napja már alig tudok beléjük könyörögni valamit. Évente 2-szer tüzelés-időszakban eljátsszuk ezt, én már nem esek kétségbe tőle, mert tudom hogy hamarosan újra farkasétvágyuk lesz. Ha bágyadtság társulna hozzá, akkor kéne aggódni.
2012. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!