Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki nem jár hasonló cipőben...

Valaki nem jár hasonló cipőben, mint én? Nagyon ritkán mellkas tájékán szúró fájdalom, mely levegővétellel elmúlik.

Figyelt kérdés

Egy másik bejegyzés alatt olvastam, de sehol máshol nem találtam magyarázatot a tünetemre, és az úgy szólt, hogy a tüdőben légbuborék keletkezik.

Eddig nem is foglalkoztam vele, mert abszolút ritkán jön elő fél évente-évente egyszer, most is csak volt pont az eset után egy kis szabadidőm és rákerestem kicsit.

Szóval azt érzem, hogy a semmiből jön egy szúró fájdalom a baloldalamban. A szúró érzés a levegővétellel egyenesen arányos. Először a szívemre, de aztán inkább a tüdőmre gondoltam. Tudatában vagyok, hogy egy nagyobb levegővétellel elmúlik, igaz nagyobb fájdalommal, de elmúlik. És olyankor, nem tudom más szóval írni, kattan egyet.

Valakinek hasonló tapasztalat, és tud is erről valamit? És ha van akkor mondja már meg, hogy ez milyen apropóból történik?



2014. okt. 19. 00:16
 1/1 anonim válasza:
Nekem szegycsontom szurodik néha, de csak ugy randomba, és mikor elöjön és hajolok akkor még jobban fáj, utána elmulik.
2014. okt. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!