Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miket nyeltél már félre...

Miket nyeltél már félre életedben?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, ki miket nyelt félre életében, és mi baja lett tőle (a fuldokláson kívül). Én ma "sikeresen letüdőztem" egy gerezd lédús narancsot, pontosabban a levét, de bőven elég volt ahhoz, hogy kb. 5 percig hörögjek, mint egy haldokló tüdőbajos... :S Remélem, nem lesz bajom! (Figyelem magam...) A kérdés komoly, tényleg érdekelnek a sztorik! :)
2010. jan. 24. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Energiaital, spagettitésztát egyszer véletlenül leszippantottam... (nem volt semmi:D), narancs leve szintén meg sok dolog, de nem lett egyiktől sem semmi bajom, csak majdnem megfulladtam és öklendeztem:D
2010. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hallottál már tüdőbajost fuldokolni? Ha nem, akkor ne használd ezt hasonlatként... Ha hallottál, akkor úgysem lehetsz annyira tapintatlan, hogy kis :S -jel ilyen hasonlatokat használj... Bocs, de ezt nem bírtam megállni.


Amúgy én egyszer keménycukorkát, az is durva volt.

2010. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem félrenyeltem,illetve arra nem emlékszem,de arra igen,hogy egy megymagot valahogy nem tudtam kiköpni,és felszaladt az orromba a torkomon keresztül.Nagynehezen tudtam csak kiszedni az orromon keresztül.xD
2010. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én főtt kukoricát.... és az orromon fújtam ki, nagyon szar volt
2010. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akinek van még, az írjon!

(Igen, hallottam már tüdőbajost fuldokolni, sőt meghalni is láttam már. Most boldog vagy?)

2010. jan. 24. 21:50
 6/12 anonim válasza:

Pótkereket, Ak-47-et , Kólásüveget. etc etc...

Azért vigyázz vele.

2010. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"Igen, hallottam már tüdőbajost fuldokolni, sőt meghalni is láttam már. Most boldog vagy?"


Persze, ez a boldogság forrása nálam... Istenem, de hülye és tapintatlan vagy...(Ritkán mondok ilyen másra, de ez tényleg már az a szint.) Nem elég, hogy így is ilyen hasonlatokat használsz és még másnak ez szerinted boldogságot okoz? Komolyan ennyire tapintatlan tapló vagy vagy csak csinálod?????

2010. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igyekszem nem félrenyelni a kólásüveget, köszi :D


Utolsóra nincs kommentem, droidokkal nem tárgyalok. :(


Normális válaszokat szívesen várok továbbra is. (Egyébként nem ártott meg a narancs, tényleg, csak nagyon ijesztő volt.)

2010. jan. 26. 10:42
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A te hülyeségedre sincs mit írni... droid... vicces vagy...:) Érzéketlen, bunkó kis hülye vagy. Inkább legyek droid, bár szerintem fogalmad sincs hogy az is mit jelent, csak biztos hallottad a szót az oviban.
2010. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lépj ki, öreg. Arra vagyok kíváncsi, hogy ki mit nyelt félre életében, ne offold szét a témakört.
2010. jan. 27. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!