Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ájultál már el életedben?

Ájultál már el életedben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 14:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Nem, még soha.


18/F

2011. szept. 1. 14:51
 2/14 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban egyszer, amikor az asztalon álva pakolásztam és leestem, pár másodpercre csak, de elég volt ahhoz, hogy nagyon féljek tőle!!!
2011. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
még nem. pedig lett volna rá lehetőség
2011. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én kb. 5 éves koromtól olyan 10szer ájultam már el. Legutóbbi télen volt. De szerencsére a legtöbbször volt velem valaki, egyszer volt, hogy reggel a buszon voltam, pont mikor szálltam le - akkor már nagyon rosszul voltam- így konkrétan leestem róla. De szerencsére 2 nő segített. 20L
2011. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
igen
2011. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer, amikor volt egy durva esésem lóhátról.De csak pár másodpercig tartott,azután magamhoz tértem.(26/N)
2011. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tisztítókúra folyományaként.De csak egy-két mp volt.
2011. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Szigetes koncertem első sorban agyonnyomta a kicsi 46 kilós testemet a 70 000-es tömeg...

Eleinte remegtem, szóltak is mellettem h jól vagyok-e de nem akartam kiállni a tömegből.


Aztán sötétség, kihúznak-arra nem emlékszem csak éreztem hogy fogják a lábam kezem, látni akkor már semmi nem láttam. Aztán hogy egy széken remegek és locsolnak és mintha egy kutyagallér lenne rajtam- nem volt :D- középen láttam oldalt még sötét volt a világ... aztán ittam és jobban lettem...


Egyszer meg fejbevágott egy ajtó- kicsapták. Akkor volt testen kívüli élményem is...


Am én inkább bealszom mint ájulok- pl. hosszú buszutakon kicsit bekómázok, szal mindig viszek vmi cukrosat... gyerekként nagyon rosszul tűrtem ha utaztunk állandóan hánytam, a dedalontól meg főképp...

2011. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még nem, de nem is akarok..
2011. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 habibi ***** válasza:

igen, de nem jó buli

19/L

2011. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!