Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől puffadok? Miért van...

Mitől puffadok? Miért van mindig étkezést követő emésztési zavarom?

Figyelt kérdés
Mindegy mit eszek leves ,hal,tejtermék, kenyér és társai ,zöldség,gyümölcs,zab stb. egyszóval mindentől.Evés után fura hangokat ad ki a hasam morog, korog, puffadok, gázosodok,böfögök,görcsöl az alhasam. Van amikor napi többször wc-zek( nem ürül ki teljesen) van amikor egyszer sem. A székletem teljesen normális.Ha wc-zek kicsit megkönnyebbülök de után fél óra múlva újra kezdődik.Ma reggel hányingerem is volt és reggelizni sem bírtam,savas volt a szám.Nem merek orvoshoz menni ,mert nem vesz komolyan szerinte csak stresszelek mindig és nincs semmi betegségem. Mit csináljak?

2014. okt. 28. 10:48
 1/1 HUN_Sector ***** válasza:

Ismerős szituáció... az orvosod meg egy barom. Nekem ugyanezek a tünetek voltak és az endoscopos vizsgálat után kiderült, hogy nyombélfekélyem van. Szóval ne hallgass rá és kérd ki egy másik doki véleményét is.


Az emésztési zavarokat a szénhidrát, a tej, a cukor mind okozhatja, így vagy csinálsz egy tolerancia vizsgálatot (nem olcsó), vagy egy, az új orvos által javasolt vizsgálatnak veted alá magad, ami a mondandóm első részében volt.

2014. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!