Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rossz tartás lehet oka az...

Rossz tartás lehet oka az emésztési problémának, vagy mi más lehet az ok ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy orvostól kellene megkérdeznem, de a napokban nem tudok hozzá eljutni.

Múlt hét vége felé kezdődött..Reggeli után hirtelen belefájdult a gyomromba, aztán délután már hasmenésem is lett, aznap gyakran begörcsölt a hasam itt-ott.Viszont, ha ültem jobban fájt és a hátam is fájdogált néha.Csak nem tudtam kifigyelni, hogy a hasfájás sugárzik-e a hátamba, vagy fordítva.Azt tudni kell, hogy van egy gerincferdülésem, tini korom óta,ami kezeletlen, de sosem okozott gondot, az utóbbi 1-2 évben viszont fájdogál néha a hátam.Nos..A hasmenés, hasfájás kb jó 1 napig tartott, aztán diéta hatására úgy elmúlt, hogy azóta sem voltam nagy vécén.Ma, ahogy ültem a gép előtt, megint elkezdett fájni a hátam táján, hol itt,hol ott, néha a gyomrom táján is megfájdult, mint múltkor.És ezek a fura hasi , gerinc körüli fájdalmak leginkább akkor jönnek elő, mikor a gép előtt ülök.Gyengének érzem a hátam.Az előbb tornáztam kicsit, amit sajnos ritkán szoktam, de a hasfájásomra jól hatott, a hátamra kevésbé.

Mindebből tudtok tippelni valamire?

Amúgy sosem eszem túl sokat, csak átlagos mennyiséget, arra is vigyázok,mit eszek meg, figyelem, hogy romlott ne legyen.Vagy van valami hasmenős vírus mostanság?


2012. ápr. 23. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, lehet amit írsz. A helytelen tartás, meg egy kis vírus. Mozogj többet. Sokkal többet. Itt a szép idő. Ne a gép előtt gunnyassz.
2012. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!