Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek feszültség ellen?

Mit tegyek feszültség ellen?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre feszültebb vagyok legszívesebben leordítanám mindenki fejét. Nem tesznek semmi rosszat de olyan ingerült leszek....Nem tudom miért van ez pedig egy elég békeszerető vagyok
2010. jan. 26. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedjél Magne B6-ot, meg Supradyn F vitamint! Helyrepakol!!!
2010. jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
macskagyöker teat! az ize pocsek, de nagyon hatasos, egy heten max. 5ször! vigyazz erös.. es termeszetes, mellekhatasa nincs, ha nem minden nap literszam iszod! erösebb mint z 50-es xanax :)
2010. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vitamin B-komplex,még erösebbé teszi az idegeket.

Abba is van B6,B1,B2,B12,folsav...a ´gyártó:ratiopharm. (gyógyszertár)

2010. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az utóbbi időben nagyon stresszes voltál és ez most eléggé felgyűlt benned. Én azt javaslom, hogy mozogj valamit, ami eléggé kifárasztana és szerintem helyre fogsz jönni :)

Vagy az is lehet, hogy pont nagyon ki vagy merülve, akkor meg jól pihend ki magad :)

2010. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sportolj:)
2010. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!