Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Feszültség oldásra mit ajánlot...

Feszültség oldásra mit ajánlotok, kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Fél éve szültem,és kb. 3 hónapja érzem azt ,hogy nagyon feszült vagyok,morgolódok,kiabálok,fáradtnak érzem magam,és a nyakamnál a csukja rész rettenetesen be van feszülve,szinte húzza az egész nyakamat,és ez idegesít a legjobban.Nehezen tudok elaludni este,és ha sikerül is a kislányom gondoskodik róla,hogy ne tudjak vissza aludni.Magne b6-ot szedek de nem igazán hat.Volt valakinek ilyen érzése?Mit szedtetek rá?Hatott?
2011. ápr. 1. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Írtam neked levelet.
2011. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a szülés után jött ki ez a bajom,illetve kicsit súlyosbodott is.Én magnéziumot,b komplexet ,és valerianát szedek,igy jobb.
2011. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

valeriana drazsé,citromfűtea,

De ha nem hatnak akkor orvos

2011. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!!Az első válaszolónak üzenem,sajna nem vagyok,Budapesti!

A Sedacur fortét próbálom most,azt mondták a gyógyszertárba ha nem hat akkor mindenképp doki!:(Most azt érzem ha beveszem jó,reggel este egyet,de ha elfogy és ugyan úgy lesz minden....?Na mindegy akkor doki!!!

2011. ápr. 2. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!