Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Masszázs Budapesten?

Masszázs Budapesten?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni kimasszíroztatni a derekamat, mert eléggé sajog. Ismertek jó masszőzt?


(Nem szexeset.)



2014. nov. 2. 18:41
 1/9 A kérdező kommentje:
És még aki ért hozzá: milyen masszázs lenne a legjobb, vagy tökmindegy? A derekam, hátam alja rész az, ami nagyon gázos.
2014. nov. 2. 18:43
 2/9 anonim válasza:
Csak derék vagy teljes masszázsra lenen szükséged? Tudok egy masszőrt.
2014. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát igazából úgy képzeltem (még nem jártam masszázson), hogy egyszer végigmegy a hátamon, amit érez, helyrerakja, de különleges hangsúlyt fektessen a derekamra. Én úgy érzem, hogy egy izom vagy akármi kőkemény lett, és azt kéne kimasszírozni.


(Csak olyan ciki, hogy mondanám, hogy a fenekem felett fáj. Még azt hiszi, perverz vagyok. Egyébként lány vagyok.)

2014. nov. 2. 20:07
 4/9 WheneverYouWant válasza:

Ez egyáltalán nem gáz... de Pesten sokkal könnyebb erotikus masszázst találni mint simát...

Ha van kedved , egy úttal próbáld ki azt is...

2014. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nagy ökörség volt.
2014. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Duna Plázában (XIII. ker., Gyöngyösi utcai metrómegálló - M3) van a Thai Masszázs Centrum. Csomószor voltam ott és nagyon bevált, kedvesek is.
2014. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első feladat, hogy elmenj egy reumatológushoz. A "feneked felett" az a lumbális szakasz. Egyáltalán nem probléma vele orvoshoz menni, sőt kötelező! Készül róla egy röntgen is, fontos a tisztánlátás. Az a nem-normális, hogy fiatalon -mert ugye fiatal vagy?- fáj a derekad. Az okok kiderítése nagyon fontos, utána lehet eldönteni a kezelést. Ha masszőr lesz -persze csak ha nincs akut gyulladás- csak gyógymasszőr legyen! Van még ezen kívül sok lehetőség, az orvos majd javasol.
2014. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elmentem orvoshoz. Reumára és az ortopédiára beutaló/előjegyzés kell, és hónapokat kell várni, úgyhogy a sebészetre mentem.


Nem csinált semmit, azt mondta, érintsem meg a talajt, és ennyi volt a vizsgálat. Megkérdeztem, mehetek-e gyógymasszőrhöz, igent mondott. (Plusz hogy egy hétig fájdalomcsillapító, ha nem múlik, ortopédia.)


Holnap megyek, most már csak azon filózok, adjak-e borravalót, ki is írok róla külön.


(Ha a 26 fiatalnak számít, az vagyok. De nem fáj mindig, előző héten keltem egyik nap arra, hogy nagyon furcsa.)

2014. nov. 3. 22:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, fiatalnak számít és 26 évesen korai. Ha lement a gyulladás, és megnyugodott, keress egy gyógymaszőrt. Viszont: ha megismétlődik, röntgent mindenképpen. Fontos, hogy mi áll mögötte!Javaslom még a rendszeres úszást. Sorrend: hátúszás, gyorsúszás, mellúszás, pillangó (elől a legjobb, a végét tilos!)
2014. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!