Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Légcsőgyulladásom van és úgy...

Légcsőgyulladásom van és úgy köhögök, hogy néha már fuldoklok szinte és a mellkasom, hátam is nagyon fáj. Mi segíthetne?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál, kaptam antibiotikumot meg köhögéscsillapító cseppet is, szedem persze, de a házi módszerek is érdekelnének. Nagyon sok meleg, mézes teát iszom, narancs, vitamin, fekvés, pihenés, de nem jobb:(
2010. jan. 26. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kamillás inhalálás enyhítheti a köhögési rohamokat és a szobában is tegyél ki vizzel teli edényeket, a radiátorra teríts vizes törölközőt. A magas páratartalom csökkenti az ingert.

jobbulást!

2010. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, de még jól jönne pár tipp, mert nem jobb a helyzet:(
2010. jan. 27. 10:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Lándzsás utifü szirup nagyon jo köhögésre.csökkenti a köhögési ingert és fel is szaggatja a lerakodott szmötyit.Jobbulást kivánok.
2010. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ACC200-at vegyél a gyógyszertárban. az jó a köhögésre.
2010. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Néhány éve én is így voltam,egyik szomszédom forró teába 4csepp natur olajat tett,az csodát tett velem(just termék,31gyógynövényes illó olaj,a neten megtalálod,de sajnos elég drága).Később én asztmás lettem,nekem azóta is segít.Esetleg megpróbálhatod a calciumot is.Jobbulást!!
2010. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lándzsás útifű, ACC, Coldrex, köhögés elleni szirup - ezeken vagyok túl az antibiotikum mellett, de szerintem egyre rosszabb. Holnap szerintem visszamegyek a dokihoz:(
2010. jan. 28. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok.Ha nagyon le van tapadva sajnos hetekig eltarthat amíg elkezd felszakadni!De nincs kizárva,hogy már hörgőtágítóra(puffra) lesz szükség.Szerintem is orvos!
2010. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp jó lenne visszamenni dokihoz, ha nem csillapodik!
2010. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Holnap megyek.
2010. jan. 28. 17:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobbulást kivánok.
2010. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!