Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kis hülyeségeken felkapom a...

Kis hülyeségeken felkapom a vizet nagyon és nem tudom tulteni magam rajta mi lehet az oka? Mi segithetne hogy ez elmújon?

Figyelt kérdés
Tulságosan ideges tipus vagyok.Kis hülyeségeken is úgy föltudom kapni a vizet hogy tiszta gyomoridegem van és sokszor sirok és ordibálok másokkal.Közbe pedig tudom hogy kis hülyeség de nemtudom tulteni rajta magam.Szihologusnál is voltam már de csak nyugtatot irt fűl,és az nekem nem volt jó.Aki hasolo hejzetbe volt kérem adjon nekem tanácsot.
2010. márc. 17. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom, és már régóta gondolkodom azon, hogy elmenjek pszichológushoz! Én még nem tettem ez ellen semmit, de kíváncsian várom a válaszokat. Szerintem az lenne a legjobb, ha nem egy nyugtatót kapnánk, hanem inkább módszert arra, hogy tegyünk ellene...önkontroll vagy valami.

A másik, hogy szerintem fontos lenne megtudni ennek az okát, és csak utána lépni.

Sok sikert nekünk :P

2010. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gagyinak tűnhet, de amennyiben még "egészségesnek" tartod az állapotod, szedj napi 2 MagneB6-ot, és igyál Orbáncfű teát, nekem bejött! :)
2010. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tanulj türelmet, önfegyelmet. Amikor jön az érzés maradj megfigyelő. Ne kezdj el üvöltözni ordibálni.

Csak állj meg és figyeld az érzést.

Csak akkor tudsz változtatni ezen ha nő a tudatosságod.

Esténként ítélkezés nélkül vizsgáld felül a napod és javítsd ki a hibáid. Mit tettem ? Mit kellet volna tennem ? Mit éreztem ? Mit kellet volna éreznem ?


És a Jóisten szerelmére még véletlen se szedjél gyógyszert...az = méreg.


Gyógynövény,tea jöhet.


Jobbulást :)

2011. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!