Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami komolyabb gond van...

Valami komolyabb gond van velem? Mit csináljak? Fáradékonyság, étvágytalanság, erőtlenség, alvásproblémák.20 éves fiú vagyok, kissé megijedve!

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, régebben testépítettem, állandóan jó étvágyam volt!

Mindig keveset ettem, azonban sokszor(napi5-6).

Csak étrendkiegészítőket használtam, semmi mást.

Abba kellett hagynom az edzést nyáron,mert nyári munkáztam és mellette nem volt erőm és időm se..

180cm vagyok, 82kg voltam, 12% testzsírral és most 70 kg vagyok, hasonsló zsírral..

Nem vettek fel egyetemre, ezért egy évig itthon tanulok!


Azóta: rendre hajnali 2-3 között tudok elaludni, 10-11 előtt képtelen vagyok felkelni, ha nem állítok ébresztőt 12-13 közt kelek fel általában.

Este 8 ra már fáradtnak érzem a szemeim azonban egy sötét csendes szobában is akár éjfélig is forgolódhatok, akkor sem tudok elaludni!

Reggelire valami apróságot eszek(1-2 melegszendvics pl) 5 körül ebédelek 2 szelet húst mondjuk krumplival és van, hogy nem eszek többet, mert nincs itthon főtt kaja, a hideghez meg nincsen étvágyam.

(Nincs pénz probléma, tele van a hűtő felvágottakkal).

Naponta 3 litert biztosan megiszok vagy többet(1 liter víz és 2 liter fekete tea vagy 25%-os levek)

Edzeni nem járok, mert értelmetlen! Ennyi kajával semmi haszna edzeni járni, és többet erőltetve is csak nehezen eszek! Max vacsira is egy ebédnyi adag, de nem több!


Semmi fizikai dolgot nem csinálok, teljesen el vagyok lustulva.

Ha valami hirtelen sokk ér vagy megemelkedik az adrenalin szintem, akkor 15-20 percig remeg a kezem. Csak ha kissé megfeszítem a csuklóm mondjuk, nem folyamatosan!

Ha elmegyek futni, 15 perc alatt kidőlök! Gyerekkorom óta sportoló vagyok, órákig tudtam futni!


Ha sprint után nagyon gyors a pulzusom, akkor zsibbadni kezdenek a lábaim és hasi tájéknál égető/zsibongó érzésem van, ilyenkor le kell ülnöm, hogy jobb legyen a helyzet!


Szexuális életem igen aktív, heti 3-4x szeretkezek a barátnőmmel(15 éves korom óta)!

Sosem volt gondom, azonban az utóbbi 8 hónapban van heti 1 alkalom, amikor az elején lévő merevedés után lelankad és nem keményedik újra...


A bőröm viszket!! Ha izzadok vagy ha beleülök egy kád forró vízbe, akkor 5 perc után szinte elviselhetetlen!!

Főleg a felső testem és a hátam!!


2 hét mulvára van időpontom bőrgyógyászhoz és bemegyek majd a háziorvosnak is beszélni a panaszaimról, de neki pl nem szeretnék beszélni a szexuális gondjaimról.. És nem tudnám ilyen részletesen elmondani neki a gondjaimat!

Kérni fogok beutalót laborba, vérvételre, hátha okosabb leszek.


Mitől lehet mindez?

Min kellene javítanom vagy változtatnon?

Gondolom főként az étkezési szokásaimon, de hogxan tudnék több dolgot megenni?

Valami ötlet, hogy mitől lehet mindez?


2014. nov. 4. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálj utánaolvasni:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!