Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Köhögés mitől múlna el? Nincs...

Köhögés mitől múlna el? Nincs valami házimódszeretek rá?

Figyelt kérdés
Kaptam gyógyszert, rengeteg teát iszom, eszem mézet, de majdnem megfulladok:(
2010. jan. 27. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kakukkfű teát igyál. Az a fulladásos köhögésre is jó, nem csak a sima köhögésre.
2010. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy nagyon jó régi, házi módszer: egy bögrébe tegyél kis szeletekre felvágott vöröshagymát, és rá cukrot. Fedd le, és kb. két óra múlva nézd meg, mert levet engedett. Idd meg ezt a levet. Ezt kétóránként ismételd meg, mert folyton engedi a levét.

Nekem ettől egy nap alatt elmúlik mindig.

2010. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tegyégyél egy bő csésze vizhez egy fej vörösgagymát negyedbe vágva . hagyd rajta a héjját, is (csak a földes részt szedd le! mosd le!) forrald fel fedő alatt, és utána hagyd álni kicsit! leszűröd és ha gondolod izesítheted cukorral. az íze szerintem borzalmas , förtelmes. ugyhogy "egyhúzóra"! majdhogynem az első csészénél érezheted a különbséget. egypár nap alatt biztos hogy lesz pozitiv változás.
2010. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Minkét hagymás dolog borzalmasan hangzik, brrr.....:( De ha holnap is így köhögök, kipróbálom, mert ez már nagyon rossz:( Köszönöm a tippeket és ateát is, de ha van valami barátságosabb még, az is jöhet:)
2010. jan. 27. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

robituszin!!!!!

ezt a reklámbol hallottam!

2010. jan. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én hasoló képpen köhögöm, nekem is nehezen múlik el együtt érzek veled. Nem allergia.
2010. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!