Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Életmódváltás hozhat eredményt...

Életmódváltás hozhat eredményt, amikor az alacsony vérnyomás már visszatérően ájulásokat is okoz?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok és a gimi óta szenvedek az alacsony vérnyomásom miatt. Bíztam benne, hogy idővel javul a helyzet, de éppen ellenkezőleg. Éveken át inkább csak kellemetlen tünetekkel járt (hideg végtagok, szédülés hirtelen felálláskor stb.), de az utóbbi egy-két évben egyre gyakrabban történtek ájulások is.

A dokim szerint a sok folyadék, testmozgás elég lehet a megelőzéshez, de nem érzem, hogy javulna a helyzet.



2014. nov. 15. 10:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt. Reggelente ájuldoztam, de napi rendszerességgel, és sikerült teljesen rendbe tenni. Elkezdtem pl. kávézni, az is emeli a vérnyomást, és tényleg rengeteget kell inni. Esetleg csináltass egy vérképet, hátha van valamilyen hiánybetegséged, akkor azt is kezelni kell.
2014. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!