Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges egy éjszaka alatt...

Lehetséges egy éjszaka alatt nőni?

Figyelt kérdés
Elég keveset alszok.Kb,6 órákat.Meg sokat sportolok.Most tegnap nem kellett reggel menni iskolába,és kb.10 órát vagy többet aludtam.És magasabbnak éreztem magam,mint előző nap.Lehetséges,hogy egy éjszaka alatt nőljek így?

2014. nov. 16. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Egy milit például.
2014. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak érezted vagy mérted is ?
2014. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mértem meg,csak amikor elmentem a butor mellett,úgy vettem észre,hogy alacsonyabban vana kilincs.Meg mintha másokhoz képest is magasabbnak éreztem magam.AMúgy elég alacsony vagyok,165 centi.
2014. nov. 16. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy kipihented magad, hogy a csigolyáid már zsúfolódnak össze annyira. Aztán reggel minden ember magasabb, mint este.
2014. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen,lehet hogy a csigolyáid a sok fekvéstől kicsit szétcsúsztak(ne aggódj,ez természetes),és ezért akár egy 2-2,5 óráig magasabb vagy akár 2, 2,2 cmvel is.
2015. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!