Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni az éjszakai...

Mit lehet tenni az éjszakai vádli, lábikra görcs ellen?

Figyelt kérdés
Igen fájó, és utána egy fél napig érzem a lábam.

2014. szept. 26. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a chlorellát.
2014. szept. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magnézium és/vagy Kalcium hiánynál szokott lenni legtöbbször, meg perszere ha meg lett erőltetve (sok állás)

Ha éjszaka erre kelsz akkor úgy tudod elmúlasztani, ha elkezded nyújtani a vádlidat. Nyújtott térdnél elkezded húzni magad felé a lábujjaidat, a sarkadat meg nyomod lefelé. Mondjuk nekem ez nem menne, mert túl merev a derekam,sokkal jobb is, ha odaállsz a falhoz, kb, egy méter távolságra neki dőlsz és a vádlidat nyomd lefelé, hogy nyúljon.

2014. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Máshol is hallottam ezt a nyújtást. De megfigyeltem hogy alszom és arra ébredek hogy merev a vádlim erre felhúzom automatikusan a lábfejem és arra görcsöl be igazán. Ha kvázi lejjebb szórítom a lábfejem masszírozom, akkor múlik szépen lassan el, de akkor is mondom még órákig érzem utána.
2014. szept. 27. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!