Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kb:egy hónapja evés utáni...

Kb:egy hónapja evés utáni hasmenésem van és a hasam hangosan korog. Nem merek már semmit sem enni. Mit tehetnék, hogy meggyógyuljak? Mindegy hogy mit eszek és csak vizet tudok inni.

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Figyelj lehet lisztérzékeny vagy. Ezt vedd komolyan. Menjél el gasztroendrológushoz, azaz olyan orvoshoz, aki ezzel a problémával foglalkozik. Nagyon sokszor nehezen jönnek rá erre a betegségre, és amikor már rájönnek a beteg annyira legyengül, alíg van jártánnyi ereje. Valamire allergiás az biztos, lehet még laktóz, vagy fruktóz is. Ez magától nem fog elmúlni. Irány a háziorvos!!!!!!!A többi pedig az ő feladata.
2010. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az egy hónapja tartó hasmenés már elég erős intő jel, hogy egy orvos is lásson!
2010. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem megyek,mert csak kinevetne.
2010. jan. 29. 23:01
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, sok orvos van, aki csak rohog meg idegesen kerdezget, hogy "ezzel minek jott ide?" igy nem csoda, ha sok ember nem bizik bennuk :(

De azert az egy honap tenyleg kicsit sok.


Ha tutira akarsz menni, ugyis muszaj odamenni egy dokihoz, mert ezt itt nem fogja neked senki megmondani 100%ra, ezt ne vard.

Lelki alapon is lehet, hogy nem tudsz emeszteni, de akkor is gasztros dokihoz kell menned.

Ha azt akarod, hogy ne a futoszalagos modszer legyen, es komolyan vegyenek, akkor menj magandokihoz. De mindenkepp menj el, mert otthon ulni es varni, hogy majd lesz valahogy, az nem megoldas...!

2010. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Ne is menj akkor orvoshoz, nehogy kinevessen! De ha fél egy év múlva komolyabb problémád lesz, akkor magadra vess. (ez nem játék! Az egy hónapja tartó hasmenés problámára utal)
2010. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ, Jézusom. Ha nem akarsz orvoshoz menni, mert ilyen gyökér vagy, akkor ne menj és szenvedj tovább. Biztos te vagy az egyetlen ember a Földön, akinek ilyen problémája van és az orvosok még soha nem hallottak hasmenésről (Diarrhoea), úgyhogy tutira kiröhögnének tényleg.

Biztosan nagyon okos ember lehetsz.

Egyébként lehet pl. Crohn-betegség is...

2010. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Merre laksz?Én tudok egy nagyon jó gasztroenterológust.engem is ő diagnosztizált lisztérzékenységgel,hasonló panaszaim voltak mint neked.ő hozzá bátran mehetsz,bármi a baj.
2010. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Félős vagyok.Egyszer majd elmúlik és minden rendben lesz.Remélem.Vác.Ha nem eszek nincs gond.
2010. febr. 1. 16:08
 9/11 A kérdező kommentje:
ja és,ha nem iszok.
2010. febr. 1. 16:09
 10/11 anonim ***** válasza:

akkor sajnos nem tudok ebben segíteni,mert én szolnok környéki vagyok.

egyébként sürgősen menj el orvoshoz mert ebből nagy bajod lehet.én is féltem,de szerintem az egészség többet ér mindennnél.de te tudod

2010. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!