Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnélek megkérdezni, evés...

Szeretnélek megkérdezni, evés közben, hideget szoktál inni, vagy meleget?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
meleg kajához hideget. hideghez meleget. azért nem általános. legtöbbször hideget iszom
2010. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szobahőmérsékletűt, kivéve a forró nyári hónapok alatt, akkor hideget. Ezt meg is szoktam bánni, rögtön torokgyulladást kapok.
2010. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hideget, de nem hűtőhideget.
2010. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Evés közben nem szoktam inni..,és utána is csak fél órával,mert igy szivódnak fel normálissan a tápanyagok!Régebben én is ittam közben is meg utána rögtön,de helytelen!
2010. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

első vagyok.


egyébként most hogy írod én sem iszom közben, hanem utána leöblítem. nem foglalkozom azzal, hogy mit mondanak egészségesnek, csak így alakult ki

2010. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszadók ,válaszaitokat ,én másképpen gondolom az ívási szokásokat,először is én mindenképpen meleg teát iszom ha hideget eszem ,hogy a bél falra,és gyomor falra , rakódott zsírokat ,leoldja ,sokszor iszom meleget akkor is ha meleg ételt eszem ,mert akkor könnyebb az emésztés és jobban átmossa a bél rendszert érdemes,kipróbálni ,akkor szoktam mikor nagy meleg van hideget inni ,de csak vizet ,üdv Zsóka
2010. szept. 1. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a nagyon hideg vizet, de itthon nincs meleg víz, úgyhogy kénytelen vagyok csaphideg vizet inni.
2010. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves Zsóka!Azon még nem gondolkodtál el,hogy étkezés közben iszol akár meleg akár hideg vizet a tápanyagok nem szivódnak fel... És utána is vűrjűl legalább fél órát,és utána igyál vizet!;)Én PI vizet iszom,az jobb mint a csapviz!;) Üdv: Bond
2010. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves Bond !Köszönöm leveled Koromnál fogva volt időm elgondolkozni ,hogy mi a jó nekem, az én szervezetemnek,nem szégyellem a 61 éves koromat,engem az orvos 1kezemen megtudom számolni hányszor látott de nem szervi témával ,mindenkinek a szervezete jelzést ad, hogy éppen mit kíván enni, vagy inni ,erre ha oda figyelsz kellőképpen és még egy kis hit, is társul hozzá ,akkor azt eszed vagy iszod meg ,ami neki jó, a szervezetednek ,pl kívánsz egy meleg teát, vagy egy buborékos ásványvizet ,ennek üzenete van,az emésztésed elősegítéséhez, ,tudod az én Mamim 87 éves volt minden reggel éh gyomorra 3dl hideg házi tejet ivott meg életében nem volt orvosnál ,ha nem esett volna el ,nem biztos hogy meghall 87 évesen,az én férjem gyerek kora óta minden reggel hideg tejet iszik , de a teát is hidegen issza meg csak ,és képzeld el most van friss lelete minden negatív ,az orvos is csodálkozott rajta ,hát vannak még csodák? üdv Zsóka
2010. szept. 2. 11:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam a neten japán tudósok véleményét; ők azért isznak meleg teát evés után, mert a zsiradékok a hideg víztől megdermedve könnyebben lerakódnak.

Egészség !

2010. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!