Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 16 évesen 165 centi magasan...

16 évesen 165 centi magasan lehet endokrinmológushoz fordulni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, csak minek? Még nőhetsz pár centit - pasiként meg elfogadod, hogy ennyi az annyi. Ilyen magassággal is lehet csajozni, önbizalom kérdése.
2014. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kis ember nagy bottal jár.
2014. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szüleid mekkorák ? tesód ?


ez fontos lenne, enélkül csak tapogatózunk

2014. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Anya 153.Apa 173.Van egy féltestvérem anyai ágon,ő lány.Nem tudom pontosan hány centi,de magasabb nálam,170 minimum van.
2014. nov. 23. 21:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, gondoltam erről van szó.


Előszőr is leírom miért vagy 165 cm. Azért mert a szüleid alacsonyak, és ami fontos,hogy te valószínű, sőt biztos, hogy apukád génjeit örökölted inkább. Azt azért még megkérdezném, hogy még mutálsz ? vagy már beállt a hangod ? mert ha még nem akkor van esély a növekedésre. Ha már beállt akkor nagyon kicsi. Mivel ez is mutatja, hogy még fejlődésbe vagy vagy sem.


Féltestvéred azért lett lány létére is 170 cm, habár ez már a lányoknál átlagos mert az apja biztos magas volt. Hiába anyukád alacsony. Magas a tesód apja ???


Én 169/170 cm vagyok, 27 éves és 14 éves korom óta nem nöttem semmit sehova !!! Azért lettem alacsony mert apám is az, ő kb 165 cm anyám 156 cm körül van.

Gyűlölöm apámat amiért megcsinált, mert ilyen életem ami nekem van nem kívánom az ellenségemnek se !

Rengeteg kérdést kiírtam már a magassággal kapcsolatba, mert minden nap ezen rágódok...


Magasság a fiú esetében megahtározó szerintem. Az egész személyiségét megtudja változtatni jó és rossz irányba.


Nálam rossz irányba, mert teljesen aszociálsi lettem. Komoly depressziós, szóval minden bajom van ez miatt.

Mondanom se kell csajom nem volt soha a magasságom miatt !


Ilyen magassággal a nők 90%-nál nicns esély, pusztán csak az alacsonyság miatt.

2014. nov. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát,igazából nincsen még semmi hangom,szinte beszélni sem tudok,olyan halk hangom van.Mutál még szerintem.Anya szerint az ő apja is akkora volt,mint az enyém.A nagybátyám,anya testvére,ő nem tudom hány centi,de magasabb apánál,175 biztos van,vagy több.Megértem a helyzetedet,engem is nagyon zavar,én is attól félek,hogy belehülyülök,ha ekkora maradok.De 170 az már nem olyan rossz.Ha lennék 174 centi,az nagyon jó lenne,a legalacsonyabb nehézsúlyú ketrecharcos is ekkora.
2014. nov. 24. 21:27
 7/11 anonim ***** válasza:
írd majd meg, ha nösz még.
2014. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ok.

Szerinted mennyit nőhetek?Lehetek még 174?

2014. nov. 24. 21:53
 9/11 anonim ***** válasza:
ha azt álítod,hogy a hangod még nem állt be akkor van esélyed.DE ha nagyon kiváncsi vagy, hogy nösz még elmehetsz megröntgeneztetni magad és ott megállapítják, hogy lezárultak-e a csontok vagy nem. Sajnos amikor én annyi idős voltam mint te nem volt még internetem, ne mvoltam tájékozott ezügyben. Csak a depresszió maradt, főleg akkor amikor eg yláyn megtetszett és nem tudta modamenni a magasságom miatt. Ha lett volna netem azonnal elmentem volna dokihoz.
2014. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És azt,hogy 180 vagy az felett leszek,elfelejthetem?
2014. nov. 24. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!