Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy alakítsam ki az étkezési...

Hogy alakítsam ki az étkezési sokásaimat, hogy ne legyek éhes pár óránként és olcsó legyen?

Figyelt kérdés

ha egésznap kenyéren és párizsin élek, egésznap azt érzem éhes vagyok.

de ha főzök pl paprikás krumplit akkor is egész nap "rájárok" és meg is utálom.


anyagilag a főzés is érdekes, pl egy sima spagettihez ha mindent megveszek nem jövök ki 1000 alatt, és ez csak egy nap, se leves, se semmi..

ennyi erővel egy menü is olcsóbb(de az olyan igénytelen, találtam már benne hajat, volt, hogy romlott volt..)


2014. nov. 21. 12:10
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy kérdezhetném azt is, hogyan táplálkozik az, aki egészségesen él, jól van lakva, a közérzete jó, fittnek, erősnek érzi magát, mégsem költ pl 70 ezreket el havonta
2014. nov. 21. 12:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Magas fehérje és alacsony szénhidráttartalom mellett ilyen az ember közérzete.Egyél sertés vagy csirkemájat,az áruk se olyan borsós.Egyél szénhidrát gyanánt rizst,zabpelyhet,de este már azt is kerüld.Fuss,mozogj.Garantáltan csökken az éhség a mozgástól.A finomított szénhidrátok pl spagetti idéznek elő magas inzulinválaszt ami következtében gyorsan ismét éhség alakul ki,szóval ezeket kerüld..Próbálj olyan élelmiszereket enni amiket az ipar nem dolgozott fel.Tojás,húsok stb..remélem tudtam segíteni :D
2015. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

végre egy válasz :)

ment kezecske :)

köszi

2015. júl. 18. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!