Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A köldökömtől közvetlenül...

A köldökömtől közvetlenül jobbra miért fájhat nyomásra?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem észre először, ahogy nekidőltem az asztalnak, és megnyomtam a köldökömnél a hasamat fájdalmat éreztem. Nem tudom mióta lehet "gond", mert tényleg csak nyomásra érzem azóta. Ez mitől lehet? Van valakinek valamilyen tippje?


Orvoshoz legelőbb szerdán tudnék elmenni, de nem tudom ezzel érdemes-e, lehet-e komolyabb (?)


Köszönöm a válaszokat! :)


2014. nov. 23. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet vakbélgyulladás.
2014. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, de semmilyen egyéb tünetem nincs, azon kívül, hogyha megnyomom abban az egy pontban a hasamat fáj. De ha nem érek hozzá, és ne nyomódik meg, nem érzek semmit.
2014. nov. 23. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem is látszik semmi elváltozás, dudor vagy ilyesmi? Várj egy-két napot, hogy később is érezni fogod-e, a szerda jó is.
2014. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Semmit nem látok kívülről, és tényleg csak egy pontban érzem. Viszont ha tapogatom ma kicsit jobban fáj, de amúgy munkahelyen vagyok és dolgozom, semmi bajom ezen kívül. Van étvágyam, normális a székletem, nincs hőemelkedésem, lázam, jó a közérzetem.


Úgyhogy fogalmam sincs, hát mindegy, remélem legalább szerdáig nem lesz semmi "extra" vele, akkor lehet elnézek a dokihoz. Előbb nem tudok, mert munkából nem jöhetek el, max ha "haldoklom".


Köszönöm szépen a válaszokat!

2014. nov. 24. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi volt végül?
2014. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!