Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meddig lehet szedni a béres...

Meddig lehet szedni a béres cseppet kúra szerűen?

Figyelt kérdés
Július óta szedem napi 3x20 cseppet C vitaminnal. Még a pszichológusom javasolta a legyengült immunrendszerem miatt amit a sok szorongás és depresszió okozott. Sokat betegeskedtem, elkaptam mindenféle fertőzést. Mióta kúra szerűen szedem azóta csak kétszer voltam beteg, nátha torokfájás stb. de nem tartott sokáig. Nem tudom meddig lehet vagy érdemes szedni így, esetleg abbahagyjam, vagy csökkenthetem a 2x20 cseppre?
2014. nov. 23. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Én évekig szedtem, napi 2x20 cseppet. Megszűnt a vashiányom, beteg sem voltam, pedig olyan helyen dolgoztam, ahol nagy volt az ügyfél forgalom. Én hízni sem kezdtem, ismerősöm amiatt hagyta abba, mert hízni kezdett tőle.
2014. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!