Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami pszichés betegségem?

Lehet valami pszichés betegségem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi héten azt vettem észre hogy egyre több dolog nyugtalanit...mintha nem lennék biztos magamban. Eszembe jutott az is hogy régen szerettem a horrorfilmeket, sose féltempat viszont napokig tudok félni ha megnézek egyet. Normális ez? Nem lehetel skizofrén? Vagy a szorongások lehetnek attól hogy most egy változás fog bekövetkezni az életembe és tudat alatt ettől félek? Egy olyan dolog is történni fog amit egész nyáron alig vártam de most hogy már itt van az ideje tartok tőle :(

2014. nov. 28. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
velem is így van, idősebb leszel és rájössz hogy elég sok rossz dolog van az életben amiről régen azt hitted hogy csak a filmben történhet meg ez. De rájöttél, hogy sajnos a valóság sokkal rosszabb mint egy horror film. Elég csak a híradót megnézned. Esetleg lehet benned szorongás, de ez egy elég általános dolog. Nem vagy skizofrén.
2014. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy skizofrén, az teljesen más dolog. Egyébként szerintem mindenkinek vannak feszültebb, szorongósabb időszakai, ezek kellemetlenek, de önmagukban semmiképp sem abnormálisak :)
2014. nov. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sokszor ha valamit hallok, akkor eszembe jut egy negatív gondolat, aztan próbálom magam lebeszélni arrol, hogy ne gondoljak a rosszra, de van hogy elszaladnak a gondolataim. Vagy ha dühös vagyok elképzelek mergemben dolgokat hogy mit tennék .egszivesebben, de persze tisztában vagyok vele hogy nem lennék rá képes...ez sem lehet utaló jel? Egyébkent hajlmaos vagyok tulgondolni a dolgokat...
2014. nov. 29. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!