Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülés, hányinger és fejzsib...

Szédülés, hányinger és fejzsibbadás, mitől? Lehet pszichés eredetű?

Figyelt kérdés
3 napja észrevettem, hogy fáradékonyabb vagyok és néha meg is szédültem. A szédülés nem forgó jellegű, hanem helyzetváltoztatásra jelentkezik. Ezt betudtam az időjárásnak, mert nagyon frontérzékeny vagyok és úgy gondoltam, hogy talán az alacsony vérnyomás okozza. Azonban másnap a munkában nagyon rosszul lettem. Iszonyatos hányingerem volt 1 órán át, szinte fogtam a számat már, eközben pedig meg-meg szédültem, ha felkeltem. Sőt, néha elég erőteljesen lezsibbadt a fél fejem, vagy a állkapcsom. Hozzátenném, hogy 1évig voltam pánikbeteg, de már másfél éve nincsennek pánikrohamaim. Ilyen tüneteknél hajlamos vagyok a legrosszabbra gondolni, 2hónpja voltam viszont vérvételen ami tökéletes lett. És 4 napja múlt el a menstruációm is.. nem tudom, hogy azzal így utólag lehet-e összefüggésben. Viszont a párom szerint csak pszichés eredetű az egész és a stressz is rátesz. Volt már valakinek hasonló?

2014. ápr. 28. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Pánikroham lehetett, vagy alacsony várnyomás/vércukor. Meg kéne nézni ezeket is. Vagy pajzsmirigy, ha huzamosabb ideig fennáll a szédülés (teljes vérképnél azt nem nézik külön).
2014. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Front alkalmával keveset enni alma a legjobb, mensinek nincs köze utólag, alacsony vérnyomás, alacsony cukor, meg a rágódás, aggódás valamin az együttesen az előidézője!

A lezsibbadás, állkapocs fájás az kivizsgálást igényelne szerintem!

2014. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!