Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Történt már veled ájulásos...

Történt már veled ájulásos rosszullét pszichés okok miatt?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen elég csúnyán belém állt egy-két ember, aki olyan helyzetben van, hogy pokollá tudja tenni a mindennapjaimat. És sajnos hajlamos vagyok nagyon lelkemre venni az ilyesmit. Kb. egy hónapja kezdődött, és volt egy hét, amikor már rendesen gyomorideggel mentem el dolgozni, és ez nagyon hamar kikészít. Nem akartam itthon maradni, nehogy ezért is támadjanak, de pár napja reggel, munkába menet rosszul lettem, konkrétan összeestem a lépcsőházban. :(

Persze sok minden okozhat egy ilyen rosszullétet, de szerintem tutira az idegkimerültség lehetett a legfőbb oka. Van közöttetek olyan, aki átélt már hasonlót?

22 éves lány vagyok.



2014. nov. 29. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszer, az akkori barátommal nagyon-nagyon öszevesztem, hisztiztem, és hirtelen nagyon kapkodni kezdtem a levegőt, majd a barátom karjaiba ájultam. Utána már csak arra eszméltem fel, hogy a barátom ijedten szólogat meg paskolgatja az arcom, anyám meg kiabál, hogy hívja a mentőket.

Szerencsére egyszeri alkalom volt, persze onnantól kezdve a barátom is nagyon figyelt rám.:)

25l

2014. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!