Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sos! Mitol viszket a fenekem?

Sos! Mitol viszket a fenekem?

Figyelt kérdés
A vegbelnyilasomnal viszket ket napja, akkor pont egy uj tanga volt rajtam, ami elegge kenyelmetlen volt es ereztem, hogy zavar ott, viszont azt erzem, hogy aranyerem van, mert erzek.ott duzzanatot is. Utanaolvast es azt irjak, hogy a tanganak nincs szerepe a kialakulasaban. Akkor mi lehet a bajom? Annyi, hogy azota eleg sokat pukizok is. Legyszi normalis valaszokat irjatok! Elore is nagyon koszonom!
2014. nov. 30. 01:03
 1/5 anonim válasza:

Nem biztos, de szerintem kidörzsölhetted ott és emiatt kialakulhatott az aranyér.


Nem vagyok orvos, ez csak a véleményem

2014. nov. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En is gondoltam erre, de utanaolvastam.es azt irjak, hogy semmi.koze hozza
2014. nov. 30. 01:20
 3/5 anonim válasza:

hát ez érdekes.....


néha ha ideges vagyok, akkor csipkedni szoktam a szám szélét és volt már olyan h emiatt herpesz alakult ki a szám szélén.


Hiába tiszta volt a kezem vagy koszos....kialakult, de hogy miért azt nem tudom.


1-es voltam

2014. nov. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bea, te vagy az?
2014. nov. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bélféreg mondjuk. Ilyen jellegű problémával dokihoz kellene fordulni.
2014. nov. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!