Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert viszket a fenekem?...

Miert viszket a fenekem? Ugyertem a juknal, es olyan rossz erzest erzek mintha mindig koszos lenne ugyertem mintha nem furodnek?

Figyelt kérdés
26 eves no vagyok .A valaszokat nagyon szepen koszonom !!
2013. jún. 25. 22:15
 1/10 anonim válasza:

Lehet, hogy cérnagiliszta.

[link]

2013. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet bélféreg is ( ezt egyszerű gyógyszerrel ki lehet hajtani, csak a dokinak kell mondani)) Vagy valóban nem tisztálkodsz megfelelően. Olvass utána, hogyan kell tisztán tartani a "jukat".
2013. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet még esetleg aranyérprobléma is, ha viszket. Ellenőrizd a székleted, hogy nem-e véres.

De legjobb az orvos lenne, mert mi nem tudhatjuk.

2013. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Te is töröld ki a LYukat egy helyesírás könyvVel...
2013. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az a legbiztosabb ha orvoshoz mész.
2013. jún. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tisztán kell tartani, állandóan megmosni nagyWC-zés után.

Nézd meg, hogy nem találsz e benne vékony fehér "cérnaszálakat". Ha igen, akkor gilisztás vagy, gzógyszertárban adnak rá gyógyszert.

2013. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

23:15 SZEGYELD MAGAD !!!!! Az ilyen pihentagyunak mint te olyankor mar reg aludni kene ,hogy javuljon az eszed,mert mint latszik nem sok van :(



A tobbi kedves valaszolonak meg koszonom ,hogy irtatok!!! Hat nagyvecezes utan mindig megszoktam mosni ,sot lefekves elott is,de volt ugy is ,hogy egesz ejjel fel fel ebredtem mert muszaj volt megvakarjam.aranyer problemam nem volt sosem ,mar ketszer szultem es meg akkor sem. nem hiszem ,hogy az lenne a problema.

2013. jún. 26. 08:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Tisztán tartsd! és esetleg Reparon kenőccsel kend be (vagy valamilyen gyógyszertárban kapható aranyér elleni másikkal.)
2013. jún. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez megoldja a problémádat: [link]
2013. jún. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Pontosabban mondva a HARMADIK BUTA VALASZOLO SZEGYELJE MAGAT !!!!!!!!!!!!!

.....................

2013. jún. 26. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!