Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy könnyebben elaludjak,...

Hogy könnyebben elaludjak, mit érdemes inni/enni ami nem gyógyszer vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Tehát kizárólag élelmiszert vagy italt keresnék, amit szimpla táplálkozás céljából is ehetünk.

Ugye pl a kávétól éberebb lesz az emberek többsége. De mi az, ami álmosít?

És lehetőleg alkohol se legyen...!


(Eléggé hozzászokott a szervezetem mostanában a későn fekvéshez, így nehezebben ébredek, pedig jó lenne korábban kelni, előrébb tolni az alvásom, de valahogy most nem jön be, hogy csak előbb lefekszem, mert nem megy az elalvás... Ezért kéne, nem valami rendszeres betegség miatt...)



2014. nov. 30. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hársfa-/kamillatea. Én ezzel próbálkozom - bár látod, milyen sikerrel...
2014. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
langyos tej egy kanál mézzel
2014. nov. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Citromfű teát kortyolgatok mézzel, valamint a lefekvés előtti joghurtba is keverek egy kanálkával. Utóbbinak egy hátránya van, hogy szedhetem ki közben a nagyobb, fás darabkákat. Ám vízszint után kb. negyed órával már alszok is :D
2014. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!