Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van és mit tegyek hogy...

Mitől van és mit tegyek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Eddig az volt a baj, hogy nagyon sokszor nagyon keveset aludtam, vagy nem aludtam, nyáron volt idóm kipihenni magam, de most nagyon könnyen elfáradok, például egy kevés gyaloglástól, kifulladok mintha futottam volna, vagy megyek az úton és időnként összecsuklom, fogyamatosan fáradtnak éryem magam ha felkelek, utána 2-3 óra múlva aludnék, ha hazaérek és tanulok vagy ha syabadidómbe mondjuk olvasok akkor megfájdul a fejem és elalszok, mert elfáradok, és másokra sem tudok már nagyon figyelni, meg sokmindent elfelejtek :/

NEM CIGIZEK, NEM ISZOK stb. így nem értem miért fáradok el olyan könnyen a sétálásba és csuklom össze és nem értem hogy miért fáradok el ha elolvasok mondjuk egy könyvet?!


19/L



2014. dec. 2. 23:32
 1/1 anonim válasza:
Nem vagyok szakértő se különösebben hozzáértő, de szerintem ez nem normális, és el kellene menned orvoshoz, hogy megnézzen, hátha van valami gond.
2014. dec. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!